Deluxe Double

Our balcony featured room with one double bed, covering an area of 25 m2 full of quality and comfort.

Deluxe Twın

The spacious room with balcony featuring two single beds covering 29 m² for your customized comfort.

Deluxe Corner

Our balcony featured room with one double bed, covering an area of 25 m2 full of quality and comfort. Feel yourself at home in the special bathtub with a hydromassage feature.

Famıly

Everything specially considered for your family! The spacious room with balcony featuring two single beds and one double bed covering 40 m².

Dublex

How about getting closer to stars? The spacious room with balcony featuring living room in the lower floor and one double bed in the upper floor with sky windows covering 53 m².

Dublex Famıly

If you are looking for a more spacious and special room, look no further! The room with balcony featuring living room in the lower floor and one double bed and two single beds in the upper floor covering 78 m².

Superıor Corner

Enjoy special moments in your perfect terrace…
The room with balcony in addition to the terrace featuring one doube bed, walk-in closet and also outdoor Jacuzzi for two persons on its 40 m² terrace with total area of the room covering 44 m².

Kıng Suıte

We have designed a flat not a room for your comfort. So that you can enjoy your vacation to full extent. You are the king here.

Villa

Villas are designed specially for you so that you enjoy an epic vacation at maximum level with special greeting service.

Deluxe Double

Her ayrıntısında kalite ve konfor içeren, 25 m² büyüklüğünde, bir adet çift kişilik yatağın bulunduğu balkonlu odamız.

Deluxe Twın

Kişiye özel rahatlık içeren, 29 m² büyüklüğünde, iki adet büyük tek kişilik yatağın bulunduğu balkonlu odamız.

Deluxe Corner

Kişiye özel rahatlık içeren, 29 m² büyüklüğünde, iki adet büyük tek kişilik yatağın bulunduğu hidromasaj sistemine sahip balkonlu odamız.

Famıly

Her şey aileniz için düşünüldü. 40 m² büyüklüğünde, bir adet çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatağın bulunduğu bağlantılı, balkonlu odamız.

Dublex

Gökyüzüne yaklaşmak ister misiniz? 53 m² büyüklüğünde, alt katında oturma odası, üst katında ise bir adet çift kişilik yatağın bulunduğu, gökyüzü pencerelerine sahip, çok özellikli, balkonlu odamız.

Dublex Famıly

Daha geniş, daha ferah ve daha özelini arayanlar için. 78 m² büyüklüğünde, alt katında oturma odası, üst katında ise bir adet çift kişilik, iki adet tek kişilik yatağın bulunduğu, çok özellikli, balkonlu odamız.

Superıor Corner

Muhteşem bir terasta, özel deneyimler için…
44 m² büyüklüğünde, bir adet çift kişilik yatak, giyinme odası ve tam 40 m²’lik terasında iki kişilik açık hava jakuzisi bulunan, çok özellikli terasın yanı sıra balkon da içeren odamız.

Kıng Suıte

Bir oda değil, size özel bir daire tasarladık. Gönül rahatlığı ile tatil keyfi yaşamanız için. Kral burada sizsiniz.

Villa

Konfor ve kalite beklentinizin en üst seviyede, sadece size özel karşılanması ve masal gibi bir tatil deneyim için villalarımız sadece size özel tasarlandı.